1965 yılında İstanbul'da başlamış olduğumuz inşaat sektöründe, sayısız konut projesi ile Anadolu Yakası İnşaatçılar Derneği'nin de hizmet ödülünü almış olan firmamız, köklü geçmişinin verdiği deneyimle sektörde daha iyi hizmet ve başarı sağlayabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ahmet Uzunal önderliğinde inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, İsmet Celal Uzunal ve son olarak Ahmet Ayhan Uzunal ile 3 kuşaktır yüksek inşaat kalitesini, estetik ve sağlamlıkla birleştirerek yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar İstanbul Anadolu yakasının gözde semtleri olan Kadıköy, Göztepe, Maltepe, Küçükyalı,Altıntepe, Kozyatağı, Bostancı ve Ataşehir başta olmak üzere 42 bina inşaatı ve toplamda 75.000 m2 alanda inşa etmiş olduğumuz konutları siz değerli müşterilerimize teslim etmiş bulunmaktayız.

Günümüz gereksinimleri olan depreme dayanıklı üstün yapı teknolojileri ve müşteri beklentileri en üstün seviyelerde birleştirip her yeni projede kendini daha da üst seviyelere taşımaya çalışan UZL UZUNAL İNŞAAT, köklü geçmişinden aldığı güç ile farkılıklaşma, yenilikçilik ve sürdürebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizletlerini sürdürmektedir.

UZL UZUNAL İNŞAAT yılların deneyimi ile gelişen şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye' de yapı sektörünün kaliteli yenilikçi ve gelişim odaklı lider kuruluşlardan biri olmuştur.

Vizyon Geçmişten gelen tecrübesini gelecekte gerçekleştireceği inşaatlara yansıtarak standartların üstünde kaliteli, sektörde öncü bir inşaat şirketi olmak.

Misyon Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe teknolojik yenilik ve gelişmeleri sürekli takip ederek, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, kaliteli yapılar geliştiren bir inşaat firması olmak.