HAKKIMIZDA

1965 yılında İstanbul’da başlamış olduğumuz inşaat sektöründe sayısız konut projesi ile Anadolu Yakası İnşaatçılar Derneği’nin de hizmet ödülünü almış olan firmamız 1986 yılından itibaren UZUNAL İNŞAAT’ın köklü geçmişinin verdiği deneyimle sektörde daha iyi hizmet ve başarı sağlayabilmek için yeniden yapılanma içerisine girmiştir.

UZUNAL İNŞAAT, İSMET CELAL UZUNAL adı altında yüksek inşaat kalitesini, estetik ve sağlamlıkla birleştiren firmamız yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar Kadıköy, Göztepe, Maltepe, Küçükyalı, Altıntepe, Ataşehir ve Yalova başta olmak üzere 45 bina inşaatı ve toplamda 75.000 metre kare alanda inşa etmiş olduğumuz konutları siz değerli müşterilerimize teslim etmiş bulunmaktayız.

Günümüz gereksinimleri olan depreme dayanıklı üstün yapı teknolojileri ve müşteri beklentilerini en üstün seviyelerde birleştirip her yeni projede kendini daha da üst seviyelere taşımaya çalışan UZUNAL İNŞAAT köklü geçmişinden aldığı güç ile farklılaşma, yenilikçilik
ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

UZUNAL İNŞAAT yılların deneyimi ile gelişen şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye’de yapı sektörünün kaliteli, yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarından biri olmuştur.

Vizyon

Geçmişten gelen tecrübesini gelecekte gerçekleştireceği inşaatlara yansıtarak standartların üstünde kaliteli, sektörde öncü bir inşaat şirketi olmak.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe teknolojik yenilik ve gelişmeleri sürekli takip ederek, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, kaliteli yapılar geliştiren bir inşaat firması olmak.